نتایج جستجو برای عبارت :

میمیرم وقتی عطرت این اطراف نیست

امتحان متون فقهم ....
تموم شد ...
فردا ساعت ۱۰ تا ۱۲ آخرین و به معنای واقعی کلمه غول مرحله اخر امتحانا رو تموم میکنم ...تجارت !
واقعا این ترم خودم نبودم ...
ینی این ترم هیچی نبودم ...
یه عالمه اعصابم خرابه ...خوابم میاد !و تجارتم قانون ها رو حفظ نکردم ‌...موندم قراره چی بشه تهش؟
هر چی بشه اما من یه دل سیر از فردا وقت دارم زبان بخونم و داستان بنویسم و برم باشگاه ...و از همممه مهم تر یه یه هفته رو برم اردبیل ...
یا مثلا تبریز ...از گرما پختم اینجااااا...
فقط من فر
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
biodour از عبارت bio with odour برگرفته شده است. عبارت bio with odour به معنای “ با عطرت زندگی کن ” است که شعار تبلیغاتی و هدف نهایی ما نیز همین امر می باشد. می توان درباره نام بایودور متذکر شد که مستقیما به عطر و کاربرد آن در زندگی روزمره اشاره دارد.
bio with odour : biodour
بایودور  نام تجاری شرکت بایودور بوده و یک برند در عرصه عطر و ادکلن است که با تولید ادکلن های با کیفیت در راستای بر طرف کردن نیازهای مشتریان عزیز فعالیت می کند.

این شرکت برای اولین بار ادکلن های گرم
حس می‌کنم کنار تو از خود فراترم
درگیر چشم‌های تو باشم رهاترم
دلتنگی‌ام کم از غم تنهایی تو نیست
من هرچه بی‌قرارترم...بی‌صدا‌ترم
گاهی مقابل تو که می‌ایستم نرنج
پیش تو از هر آینه بی‌ادعاترم
قلبی که کنج سینه‌ی من می‌زند...تویی
من با غم تو از خودِ تو آشناترم
هر لحظه اتفاق می‌افتم بدون تو
از مرگ‌ها و زلزله‌ها بی‌هواترم
حالم بد است...با تو فقط خوب می‌شوم
خیلی از آن‌چه فکر کنی مبتلاترم... 
اصغر_معاذی
......
زنگ زدم
زنگ زدم که بگویم
فردا شاید بروم
اسمم داره یادم میره چون تو صدام نمیکنی؟ هوم. ولی میدونی تقدیرش چقدر منو یاد تو میندازه؟ اونجاش که میگه عطرت داره از پیرهنی که جا گذاشتی می‌پره. یا اونجا که میگه راضی به با من بودنت حتی از این کمتر نشی. هوم.

آخرین پست ناله‌ی عشقی. تامام.
شب چقدر درازه 
ماه چقدر بلنده
دل آدم میگیره

تو دیگر نیستی که زخم های قلبت را ببوسم، عطرت را بو بکشم...
عزیزدلم، فصل بهار که بیاید، تو بازخواهی گشت؟ غنچه ها که باز میشوند، خنکی صبحدمان که بدن را مورمور میکند، بر سر شاخه ها که جوانه سبزی پیدا  میشود؛ عزیزدلم...
مثل یک شیشه ی عطر که کسی نباید بویش کند تا ذره ای از آن کم نشود، وقتی نیستی خودم را محکم پتو پیج میکنم و حرفی نمی زنم...
انگار که همه چیز را ذخیره کنم برای روز برگشتنِ تو...
البته نمیدانستم چند روز یا چند ماه یا چند سال دیگر باید توی این پتو بمانم...
به تو که فکر میکنم، به چشمهای تو... دیگر جایی برای شک نمی ماند.
چشمهای تو تا انتهای روح من را رفته و بازگشته است...
یک رنگِ طلایی از دوتا خورشیدِ روی صورتت ، روی تمام دیوار های اتاق های روحم پاشیده شده...
دخت
نیستی اما عطرت تموم اتاق رو پر کرده‌‌...نیستی اما تصویرت تو تمام قاب های خونه است‌‌‌... نیستی اما صدات تو گوشم میپیچه...نیستی اما تو بغلم لمست میکنم....نیستی اما.......
نبودنت فراتر از نبودنه...نیستی و خلا نبودت داره خفه ام میکنه...
کاش داشتمت....حتی برای یک شب...حتی برای یک رویا‌‌‌...
رویای دست نیافتنی من....آه

دلنوشته: عطر تن تو
قلم: مبینا شامی

تو اتاقم نشستع بودم...
یهو یع عطر آشنا رو حس کردم!!
با خودم گفتم ینی اومدع؟!!
اطرافمو نگا کردم!!
ندیدمش....
بلندشدم تموم اتاقارو گشتم
ولی....
نبود
مامانم وختی دید گیجم از اشپزخونع اومد بیرون گف...
دنبال چی میگردی؟
رفتم تو فکر
واقعن دنبال چی میگشتم؟!!!
اون خودش گف دیگع دوسم ندارع
مگع میشع برگردع....!!!
یهو بع خودم اومدم دیدم مامانم دارع صدام میزنع
گفتم جونم مامان
گف میگم داری دنبال چی میگردی؟
گفتم هیچی
رفتم تو اتاق.
من خیلی سر زدم اونجا
وقتی اوضاع خوب بود 
وقتی اوضاع بد بود 
و وقتی اصن اوضاعی نبود 
جالبه خودم پیدا کرده بودم 
تنها رفتم اولین بار و خو ۹۹ درصد موارد هم تنها بودم 
الا دوبار 
هوا چقدر عجیب شده 
دیلمان برف 
اینجا ۷ درجه 
جالبه 
اردیبهشت عجیبیه!
حتما مادرا جاشون جای خوبیه حتی وقتی نیستن 
امیدوارم باعث لبخند باشه برات زندگی دختر کوچولوت.
دانلود آهنگ شاهین بنان صداش کنی
همینک شنونده اثر جدید و فوق العاده زیبای { صداش کنی } با صدای دلنشین هنرمند محبوب , شاهین بنان باشید.
دانلود آهنگ شاهین بنان به همراه متن و بهترین کیفیت از رسانه صداویر
Download new music : Shahin Banan | Sedash Koni With text and the best quality in sedavir

دانلود با کیفیت 128    دانلود با کیفیت 320

متن ترانه شاهین بنان به نام صداش کنی
صداش کنی فقط بگه جانمنگاش کنی بگه دوست دارمتویی نفس همین و بسصداش کنی به اسم کوچیکشنگاش کنی نگات کنه با عشق توی
نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة
شبای امتحان هرقدرم که خونده باشم عصبی میشم و انگار ده لیوان اسپرسو خورده باشم این ور اون ور میپرم. انرژی حضورتو اطرافم حس میکنم همینجوری که داشتم درس می‌خوندم یهو به خودم اومدم و دیدم دارم برای تو توضیح میدم. روحت کنارم نشسته امشب. آرومم می‌کنه. اولین امتحانیه که شبش آروم آرومم. یه فصل نخونده و دوتا تکلیف ننوشته دارم ولی آرامشی که اون روزا از بوییدن عطرت می‌گرفتم رو دارم :) مرسی که کنارمی عزیزم
دانلود آهنگ جدید علی پناه به نام ازت بریدم
Текст песни azat boridam Ali Panah
بوسیدم عکستو بازم مثل قدیمЯ поцеловал твою фотографию снова, как и раньше
حالا بدون من حال تو بهترهТеперь тебе лучше без меня
از روی پیرهنم عطرت نمیپره

ادامه مطلب
زه اطراف پراید پژو سمند
زه اطراف با کیفیت عالی وچسبندگی فوق العاده⭕پراید                        14800⭕پژو۴۰۵                     19000⭕پژوپارس                 41000⭕سمند قدیم              19000⭕پراید ۱۳۲ سفید        37500 
تلفن سفارش
02136308053
02136315028
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید میثاق مصباح به نام کمرنگ
Текст песни Kamrang Misagh Mesbah
عطرت پیچیده خاطراتمونم رامهСложный запах наших воспоминаний
دلخورم ازت اما هنوز فرق میکنی با همهЯ раздражен с вами, но вы все равно отличаетесь от всех остальных
متن آهنگ میثاق مصباح کمرنگ

ادامه مطلب
در وهله اول، با مشاهده پوسته شدن اطراف ناخن در کودکان و زخم شدن اطراف ناخن نگران نشوید. گاهی با دقت در عادات روزانه می‌توانید پاسخ سوال علت پوسته شدن اطراف ناخن چیست را بیابید. علت ریش شدن دور ناخن کودکان و بزرگسالان بیشتر ریشه در عوامل محیطی داشته و از طریق آنها کنترل می‌شود.

عوامل محیطی زخم شدن اطراف ناخنعوامل محیطی (مانند آب و هوا) می‌توانند علت ترک خوردن پوست کنار ناخن و ریش ریش شدن اطراف ناخن نوزادان باشند که قابل کنترل نیستند. برای م
یک روز از خواب بیدار می شوی نگاهی به تقویم می اندازی!نگاهی به ساعتت،
و نگاهی به خود خودت در آینه،
و می بینی هیچ چیز و هیچ کس جز خودت حیف نیست...
لباس های اتو کشیده غبار گرفته مهمانی ات را از کمد بیرون می آوری
گران ترین عطرت را از جعبه بیرون می آوری و به سر و روی خودت می پاشی
ته مانده حساب بانکی ات را می تکانی و خرج خودت می کنی
یک روز از خواب بیدار می شوی
و به کسی که دوستت دارد بدون دلهره و قاطعانه می گویی
صبح بخیر عزیزم وقت کم است لطفا مرا بیشتر دوست
دانلود آهنگ جدید فرید رئوفی به نام عشقم
Текст песни Eshgham Farid Raoufi
باز دستاتو کشیدی روی سرم عطرت اومد پیچیده دورو ورمТы снова положил руки мне на голову
نبودی جات اینجا خیلی خالی یود مدتیه نگفتم دوست دارمВы давно не были здесь, я не говорил, что вы мне нравитесь некоторое время
نگرانم میشی با حال بدم میخندی آروم کم میشه اثرم

ادامه مطلب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ

قطار مترو تورو مثل مروارید توی خودش کشید و دراشو روت بست. نیمی از من با من برگشت، نیم دیگه م اما بازم روی نیمکتای آبی رنگ ایستگاه تئاتر شهر جا موند. قطار رفت. قطاری که قلب من بود. چشم تو پنجره هاش.
 سرت که روی شونه ی راستم بود، درست چند دقیقه قبل از اینکه بری، بوی عطرت روی آستینم جا موند. گفتم:«از الان تا هروقت که باز ببینمت، هر خیابونی، هر دختری، هر چیزی که بوی عطر مونت بلک تورو بده، منو یاد تو میندازه».
دروغ گفتم. عصر همون روز عطرت از روی لباسم

♫♫ نگفته بودی چشات سگ داره فرق داره رفتارتبا همه نگفتی درباره ، این که دوریت درد دارهنگفته بودی که انواعِ اقسامِ فنّای زنانه همراته اَسّاعهنگفتی این حرفا جا بحث داره دعواهات ترس داره ، قلبم تو دستاتهمگه مثله ما چند تا خُب هست آخهنمیدونی مگه حالَم بد میشه اگه بدونم رابطمون واقعا قطع میشهبذا که نباشم لااقل پیشِت ، اینجوری غمِ دوریتم راحت تر میشهنگفته بودی بی تو فرق داره شبای من با یهآهنگِ غمگین و یه شمع داره میگذرهنگفتی مِثِه برق داره می
هر قدم که بر میدارم ...بوی عطرت توی جانم میپیچید ...
هر لحظه خوشم که جا روی جای پا تو میگذارم ...هر آن منتظرم در حوالی خودم ...میان شهری که به نام توست ببینمت...
از دور ...دزدیده دزدیده ...و دلم برود با تمام آنچه تویی!
من فرسنگ ها راه را به عشقت پیمودم ...
خسته خسته ...
اما انگار
چرخ تقدیر به دوری ما،دور گرفته!
فاصله میان ما همان است که بود...
تو می آیی و من میروم ...
قدم میگذاری _بی هوا و بی حواس_ روی رد پاهایم...!
تو هستی و من نیستم ...
راست است این شعر که
نفسم میگی
نگاهت مبداء تاریخ انسان است آقاجاننگاهی که قسیم کفر و ایمان است آقاجانخدا با قصه ی پر غصه ی یوسف به ما آموختهمیشه جای خوبان کنج زندان است آقاجاننه آن هارون گرگ، آن نارشیدِ زشت عباسیکه خود هارون تو، موسی بن عمران است آقاجانتقیّه شد سلاحت تا بماند زنده این مکتبکه گاهی ماه، پشت ابر پنهان است آقاجانزمانی ابن یقطین گفت و کلّ راویان گفتندکه این باب الحوایج باب عرفان است آقاجاننه تنها مشهد و قم بوی گلهای تو را دارندکه عطرت منتشر در کلّ ایران است
چین و چروک اطراف چشم را چگونه از بین ببریم
چین و چروک اطراف چشم را چگونه از بین ببریم ؟ امروزه موارد زیادی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، مصرف سیگار و آلاینده های محیطی باعث ایجاد چین و چروک در اطراف چشم می‌شود.ادامه مطلب چین و چروک اطراف چشم را چگونه از بین ببریم ادامه مطلب ...
مانتیس ها تنها حشراتی هستند که قادرند سر خود را به اطراف بچرخانند این توانایی منحصر به فرد به آنها اجازه می دهد تا از روی شانه های خود اطراف را ببیند. 
دو چشم مرکب بزرگ و سه چشم ساده   در بین آن دو به مانتیس ها کمک می کند تا دنیای اطراف خود را ببینند.پاهای جلویی به طور مشخصی به طرف جلو خم شده است و به مانتیس اجازه می دهد تا حشرات و طعمه های دیگر را با آنها بگیرد و شکار کند.

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
تو مرد اجتماعی پیراهن.. من دختری خجالتی و سرد و چادری من دختری خجالتی ام در حوالی ات دارم کلافه میشوم از بی خیالی ات ترسیده ام از این همه محبوب بودنت با دختران دور و برم... با من شبیه خواهر خود حرف می زنی من خسته ام از این همه داداش ناتنی با گیره ای که روسریم را گرفته است دنیا مسیر دلبریم را گرفته است با من قدم بزن کمی از این مسیر را با خود ببر حواس من سر به زیر را عطرت رسانده تو را تا لباسهام آشفته کرده اند کمد را ، لباسهام صعب العبور ، قله خودخواه

دانلود اهنگ جدید تتلو به نام نگفته بودی
♫♫ نگفته بودی چشات سگ داره فرق داره رفتارتبا همه نگفتی درباره ، این که دوریت درد دارهنگفته بودی که انواعِ اقسامِ فنّای زنانه همراته اَسّاعهنگفتی این حرفا جا بحث داره دعواهات ترس داره ، قلبم تو دستاتهمگه مثله ما چند تا خُب هست آخهنمیدونی مگه حالَم بد میشه اگه بدونم رابطمون واقعا قطع میشهبذا که نباشم لااقل پیشِت ، اینجوری غمِ دوریتم راحت تر میشهنگفته بودی بی تو فرق داره شبای من با یهآهنگِ غمگین و یه
خطوط و چین و چروک های اطراف لب اگرچه
نشان دهنده خوش اخلاقی و خندان بودن همیشگی شما هستند اما مطمئناً به دلیل
جنبه های زیبایی شما را ناراحت می کنند. در این مطلب سایت خانومانه
می خواهیم نکاتی را برای پنهان کردن این خطوط بیان کنیم. با گذشت زمان و
افزایش سن، اطراف لب ها خطوط ریزی پدیدار می شوند که رد پای سال ها لبخند،
استرس و نگرانی است. خوشبختانه راه هایی وجود دارد که می توانید این خطوط
را به راحتی پنهان کنید. اما باید مثل هر کار دیگری صبور باش

فردی هستم که دچار بیماری etinitis pigmentosa می باشم ، آیا تزریق بوتاکس در اطراف چشم مشکل مرا بیشتر خواهد کرد؟
پاسخ) خیر ، این بیماری مربوط به سیستم چشم می باشد و تزریق صحیح بوتاکس در محل عضلات اطراف چشم هیچ گونه تاثیری بر روی این بیماری نخواهد داشت.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
معشوق پاییزی من، سلام !

حال که این نامه را می‌­خوانی بهار از راه رسیده ، شکوفه­‌های
باغچه‌ی کوچکم شروع به آراستن شاخه‌ها کرده‌اند و صدای شرشر رودخانه‌ی میانی شهر
نیز این زیبایی را دو چندان می‌کند!

دیروز که با خانم برانگلی در مورد تغییرات حیاط و زیبایی اعجاب انگیز شهر در بهار صحبت
می‌کردیم ناگهان به کنار درخت آلوچه‌ی حیاط پشتی پرت شدم، به آلوچه‌های خوشمزه و
لبخندهای نمکینت، به زیبایی شکوفه‌ها و نگاه شیرینت، به عطر بهاری که چون پیک‌
معشوق پاییزی من، سلام !

حال که این نامه را می‌­خوانی بهار از راه رسیده ، شکوفه­‌های
باغچه‌ی کوچکم شروع به آراستن شاخه‌ها کرده‌اند و صدای شرشر رودخانه‌ی میانی شهر
نیز این زیبایی را دو چندان می‌کند!

دیروز که با خانم برانگلی در مورد تغییرات حیاط و زیبایی اعجاب انگیز شهر در بهار صحبت
می‌کردیم ناگهان به کنار درخت آلوچه‌ی حیاط پشتی پرت شدم، به آلوچه‌های خوشمزه و
لبخندهای نمکینت، به زیبایی شکوفه‌ها و نگاه شیرینت، به عطر بهاری که چون پیک‌
قاصدک امروز هم آمد...اما مثل همیشه...
قاصدک هم از چشم در انتظار بودن من با خبر است...
قاصدک  میداند هر روز عصر ها همان عصر های دلگیر تا هنگام غروب خورشید کنار پنجره می ایستم در انتظار خبری از تو ...
قاصدک هم میداند که انتظار برای تو بیهوده است ...
قاصدک هم عادت کرده به نیامدن تو...
قاصدک هم از اینکه خبری از تو برای من ندارد شرمنده است...
.
.
.
این شبها زیر نور ماه می ایستم و تجسم میکنم دیدار دوباره مان را زیر نور همین ماه...زیر همین آسمان پر از ستاره...
چه زی
قاصدک امروز هم آمد...اما مثل همیشه...
قاصدک هم از چشم در انتظار بودن من با خبر است...
قاصدک  میداند هر روز عصر ها همان عصر های دلگیر تا هنگام غروب خورشید کنار پنجره می ایستم در انتظار خبری از تو ...
قاصدک هم میداند که انتظار برای تو بیهوده است ...
قاصدک هم عادت کرده به نیامدن تو...
قاصدک هم از اینکه خبری از تو برای من ندارد شرمنده است...
.
.
.
این شبها زیر نور ماه می ایستم و تجسم میکنم دیدار دوباره مان را زیر نور همین ماه...زیر همین آسمان پر از ستاره...
چه زی
تاکید رسول خدا صلی الله علیه و آله بر خلافت امیر المومنین پس از خود (به روایت اهل تسنن)
ابن ابی عاصم شیبانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۱۱۸۸- ثنا مُحَمَّدُ بْنُ الْمُثَنَّی، حَدَّثَنَا یَحْیَی بْنُ حَمَّادٍ، عَنْ أَبِی عَوَانَةَ، عَنْ یَحْیَی بْنِ سُلَیْمٍ أَبِی بَلْجٍ، عَنْ عَمْرِو بْنِ مَیْمُونٍ، عَنِ ابْنِ عَبَّاسٍ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وسلم لِعَلِیٍّ: " أَنْتَ مِنِّی بِمَنْزِلَةِ هَارُونَ مِنْ مُوسَی، إِ
درخت اوکالیپتوس یک گونه گیاهی بومی استرالیا است که با انواع شرایط آب و هوایی سازگاری پیدا کرده و به خصوص با آب و هوای گرم کاملا راحت است. اما طراحی فضای سبز اطراف درخت اوکالیپتوس برای باغبانان و طراحان فضای سبز چالش برانگیز است. 
اطراف درخت اوکالیپتوس را خالی بگذارند یا با سنگ و صخره تزئین کنند یا میتوانند گیاهانی در زیر آن بکارند؟
اگر میخواهید چیزی زیر درخت اوکالیپتوس بکارید باید انتخاب درستی در مورد نوع گیاه داشته باشید تا به خوبی در آن م
خرید و فروش زمین ،باغ،باغچه، لوکس ترین و زیباترین ویلاها در مناطق زیبا و خوش آب وهوای کردان و سهیلیه و چهارباغ کرج.ارزان ،زیبا،لاکچری در لشکرآباد،اغلان تپه،آغچه حصار،زعفرانیه،سنقرآباد،  .بهترین انتخاب ،متناسب با هر بودجه ای  .خرید ویلا اطراف تهران
جغد می تواند سرش را حداکثر 270 درجه بچرخانند
ما انسان‌ها برای دیدن فضای یک اتاق یا محیط پیرامون خود به سادگی می‌توانیم چشم‌ها را حرکت بدهیم؛ اما چشم جغدها ثابت است و نمی‌توانند کره چشم خود را برای دیدن محیط اطراف خود حرکت دهند، آنها ناچار برای دیدن هر چیزی باید از قدرت به ظاهر ماوراء‌الطبیعه خود استفاده کنند و سر را به اطراف بچرخانند.
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
فرقی نداره کجا باشی. تهران باشی یا علی‌آباد سفلی. ایران باشی یا نوروژ.
آدما توی ذهنیت خودشون از اطراف زندگی میکنن نه تو حقیقت اطراف. شاید حقیقت اطراف ما اصن وجود نداشته باشه. ولی من اینو نمیخوام بگم. میخوام بگم وجود هم داشته باشه ما باهاش کاری نداریم. ما با ذهنیت‌هامونه که زندگی میکنیم.
اونی که میگه گور بابای تحریم و گرونی، با اونی که میگه تحریما فلجمون کرده، در واقع سال‌هاست که تو یک محیط دارن زندگی میکنن. ولی کیفیت زندگیشون با هم فرق داره.
علت خارش بیضه ها ؟!
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمول نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران خود بعد از پیاده روی در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث تمیز شدن آنها می شود.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقبت از منبع خار
کانال ما در سروش
از اون روزا چند ماهی میگذره...ولی من چند سال بزرگتر شدم،‌اونقدر که؛ دیگه دلم برات تنگ نمیشه:)‌دیگه وقتی عکستو میبینم دلم برات ضعف نمیره،‌وقتی اسمتو میشنوم دلم هوری نمیریزه ووقتی غرق عطرت میشم نفسم بند نمیاد،دیگه دلتنگ صدات نمیشم.‌بزرگ شدم،یاد گرفتم میشه تنهایی زندگی کرد،میشه بدون تو نفس کشید،خندید،‌خوب بود‌‌^_^‌اره حالم خوبه،‌خیلی خوب،‌دیگه هر چیز کوچیکی ناراحتم نمیکنه...فهمیدم تو زندگی فقط منم و منوقتی خیلی بچه بو
بهترین مرکز درمان چروک دور چشم همین جاست!
با افزایش سن کم کم چین و چروک اطراف چشم واضح و عمیق تر می شوند و بهتر است قبل از اینکه خطوط اطراف چشم ظاهر شوند اقدام به تزریق بوتاکس نمایید.
ولی بهترین مرکز درمان چروک دور چشم در تهران کجاست؟
مرکز تزریق بوتاکس و میزان مهارت پزشک شما در نتیجه کار بسیار موثرند پس توصیه می کنیم به هر مرکز زیبایی اعتماد نکنید.
آوا بیوتی به عنوان قدیمی ترین مرکز درمان چروک دور چشم در تهران هروز میزبان تعداد زیادی از مر

بر روی چشمانم عمل لیزیک انجام داده ام و می خواهم اطراف چشمانم بوتاکس نیز تزریق کنم ، آیا مشکلی در روند بهبودی بعد از عمل لیزیک برایم ایجاد نخواهد شد ؟
پاسخ) بررسی دقیق این موضوع باید بر عهده ی جراح لیزیک شما قرار بگیرد ، اما به طور کلی می توان گفت بهتر است این کار را نکنید چراکه تزریق بوتاکس در اطراف چشم ها باعث خواهد شد پلک زدن شما کمی کند شود و همین موضوع باعث خشکی چشم شده و ممکن است روند بهبود بعد از عمل لیزیک را با مشکل مواجه کند.
http://WWW.NEGARSK
یکی از بهترین سایت ها در سال 98 شناخته شد. با استفاده از وب سایت اسنپ و همینطور اپلیکیشن اسنپ می توانید از رستوران های اطراف خود غذا سفارش دهید، از میان شیرینی فروشی های اطراف خود کیک و شیرینی سفارش دهید و همینطور اخیرا سفارش نان هم به امکانات اسنپ فود اضافه شده است.
همانطور که می دانید اسنپ کار خود را با شعار حمل و نقل هوشمند و ارائه سرویس سفرهای درون شهری آغاز کرد. به تدریج به امکانات این وب سایت اضافه شد. امروزه اسنپ یک اپلیکیکیشن واحد با 10 س
علت مبتلا شدن به فشارخون
علل ابتلا به بیماری فشارخون
قلب عضوی است که خون را در اطراف بدن پمپاژ می کند, خونی که دارای سطح پایینی از اکسیژن می باشد به سمت ریه ها جابجا و پمپاژ می کنند و اکسیژن آن را تأمین می کند سپس خون غنی از اکسیژن به وسیله قلب در اطراف بدن به منظور تأمین عضلات و سلولهای ما تزریق می شود و پمپاژ خون فشار را ایجاد میکند, اگر یک فرد فشار خون بالا داشته باشد به این معنی است که دیواره های شریانی به طور ثابت تحت فشار زیادی هستند.

ادامه
پراکندگی ایل موسیوند را تا حدی می­توان به این شکل ترسیم کرد:
-         مرکز اصلی: منطقۀ خاوه در دلفان
-         شهرهای نورآباد و کوهدشت
-         روستاهای استان همدان و شهرهای همدان، نهاوند و ملایر
-         منطقۀ «پاچه لَک» شهرستان اَزنا
-         شهر بروجرد و روستاهای اطراف
-         خرم­ آباد، منطقۀ هرو و برخی پراکنده در بین بیرانوندها
-         منطقۀ خُنداب (شَرّا) در استان مرکزی
-         شهر دورود و برخی روستاهای اطراف
-         منط
علل ابتلا به بیماری فشارخون
قلب عضوی است که خون را در اطراف بدن پمپاژ می کند ، خونی که دارای سطح پایینی از اکسیژن می باشد به سمت ریه ها جابجا و پمپاژ می کنند و اکسیژن آن را تأمین می کند سپس خون غنی از اکسیژن به وسیله قلب در اطراف بدن به منظور تأمین عضلات و سلولهای ما تزریق می شود و پمپاژ خون فشار را ایجاد میکند ، اگر یک فرد فشار خون بالا داشته باشد به این معنی است که دیواره های شریانی به طور ثابت تحت فشار زیادی هستند.
عوامل خطر و موثر در بیماری فش
علت خارش بیضه ها در بعضی از اقایان :

بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟
پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمولی نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران شما در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث خارش آنها می شود تا تمیز نشوند.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقب
بازساری درب و پنجره دوجداره به باحال ترین شکلش
اقدامات مهم و لازم قبل از تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره
اولین کاری که باید صورت بگیرد این است که پرده ها به طور کامل باز شوند.لوازم خانه از جمله مبلمان، فرش و … در اطراف پنجره تا فواصل ۱ متری از آن، برداشته شود اگر پنجره قدیمی شما آلومینیومی باشد باشد نیازی به برشکاری و فرز کاری نمی باشد.
اما اگر پنجره قدیمی شما آهنی باشد نیاز به فرزکاری می باشد و باید اطراف پنجره کاملاً توسط پارچه های مخصو
کتابهای پیشنهادی با موضوع عاشورا و قیام سرخ حضرت امام حسین علیه‌السلام: 
*کتاب آه، یاسین حجازی، جام طهور 
*سحاب رحمت، عباس اسماعیلی یزدی
*حماسه حسینی، شهید مطهری
*فردا مسافرم، مریم راهی، نیستان
*فصل شیدایی لیلاها، سید علی شجاعی، نیستان
*آفتاب در حجاب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*پدر، عشق، پسر، سید مهدی شجاعی، نیستان
*سقای آب و ادب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*از دیار حبیب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*شماس شامی، مجید قیصری، افق
*نامیرا، صادق کرمیار، ن
میدان الکتریکی
مفهوم میدان الکتریکی توسط مایکل فارادی مطرح شد. میدان الکتریکی در اطراف جسم باردار شکل می‌گیرد و به تمام ذرات باردار درون میدان نیرو وارد می‌کند. میدان الکتریکی بین دو بار، مشابه میدان جاذبه بین دو جرم عمل می‌کند و مانند آن در فضای بی‌نهایت گسترش می‌باید و یک رابطه مجذور معکوس با فاصله نشان می‌دهد. اما، یک فرق اساسی در این بین وجود دارد. میدان جاذبه همیشه در نقش جذب‌کننده عمل می‌کند و می‌کوشد تا دو جسم را به یکدیگر برسان
همانطور که میدانید شهر استانبول دو بخش آسیایی و اروپایی دارد و این دو بخش توسط پل بسیار زیبا که در تمام فیلم ها و سریال های ترکی نمایی از آن نشان داده میشود ، به یکدیگر مرتبط شده است.
این پل زیبا که اطراف آن  رستوران ها و کافه های بسیار شیک و زیبایی وجود دارد ، تمامی مردم هنگامی که به استانبول سفر میکنند بی شک به دیدن این پل که بسفر نام دارد میروند و ساعاتی را در اطراف آن سپری میکنند
ادامه مطلب
از خیال‌هایی که از تو دارم بوی خوشی بلند می‌شود. بوی خاک نم خورده‌ی یک دیوار قدیمی، که گوشه و کنارش هم از جفای رهگذران ترک برداشته. یا یک آبشار نرم که از دل سبزه‌های بهاری و گل‌های لاله‌ی پشت خانه‌تان بیرون آمده. بوی اولین و آخرین شعری که برایم گفتی و هنوز به قولت برای گفتن بعدی‌هاش عمل نکرده‌ای. دلم قدم زدن می‌خواهد، تا ابد قدم زدن را. حرف‌هایی دارم که جز با قدم زدن کلمه نمی‌شوند. بوی خیال تو دلم را به هم می‌ریزد. از خوشی ست یا نگرانی؟ ا
دانلود آهنگ بهنام بانی من یه دیوونم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * من یه دیوونم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Man Ye Divoonam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام من یه دیوونم
یه جورایی دلم گیره یه جورایی حواسم نیست کلافم من یه وقتایی که عطرت رو لباسم نیستتو دنیامی نمیزارم ی
علت خارش بیضه ها در اقایان ؟
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمول نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران خود بعد از پیاده روی در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث تمیز شدن آنها می شود.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقبت از
داروهای موثر در کاهش درد دندان
درد دندان دردی است که داخل یا اطراف دندان احساس می شود و عموماً درد از درون دندان یا اطراف لثه و استخوان ناشی می شود. دندان درد می تواند ثابت یا متناوب باشد و به صورت خود به خود یا به دلیل یک عامل محرک بیرونی به وجود آمده باشد. چشم پوشی کردن از درد دندانی که در طول یا یا در مواقع خاص نظیر غذا خوردن و یا خوابیدن احساس می شود بسیار سخت است و باید دانست که علت درد دندان چیست و سریعاً برای درمان آن اقدام کرد.

ادامه مط
داروهای موثر در کاهش درد دندان
درد دندان دردی است که داخل یا اطراف دندان احساس می شود و عموماً درد از درون دندان یا اطراف لثه و استخوان ناشی می شود. دندان درد می تواند ثابت یا متناوب باشد و به صورت خود به خود یا به دلیل یک عامل محرک بیرونی به وجود آمده باشد. چشم پوشی کردن از درد دندانی که در طول یا یا در مواقع خاص نظیر غذا خوردن و یا خوابیدن احساس می شود بسیار سخت است و باید دانست که علت درد دندان چیست و سریعاً برای درمان آن اقدام کرد.

ادامه مط
دانلود آهنگ مهراد جم خوابم برد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خوابم برد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهراد جم باشید.
دانلود آهنگ مهراد جم به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehraad Jam called Khabam Bord With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ خوابم برد مهراد جم
پس بگو قرار بود که تو بیایو من نمیدانستم دردت به جان بی قراره پر گریه اماین همه سال ماه ساکت من کجا بودی حالا که آمدی حرف ما بسیار و
اپیزود اول: از ماشین پیاده می‌شم و می‌بینمت. دیشب بهم پیام دادی و قرار شد امروز صب بریم بیرون. پیاده می‌ریم تا پارک. پاکتِ وینستونتو درمیاری و ازم می‌پرسی سیگار می‌کشم یا نه؟ می‌گم تقریبا تو ترکم ولی روزی دو، سه تا فک نکنم برام مشکلی درست کنه. ساعت هشتِ صب وسطِ پارک سیگار می‌کشیم و بهم می‌گی ازم خوشت میاد. می‌گی که باهم باشیم و قبول می‌کنم. انگار زندگی رفته رو دورِ تند.
اپیزود دوم: ناهار باهم می‌ریم بیرون و تو راه برام از روزایِ سیاهِ زند
اپیزود اول: از ماشین پیاده می‌شم و می‌بینمت. دیشب بهم پیام دادی و قرار شد امروز صب بریم بیرون. پیاده می‌ریم تا پارک. پاکتِ وینستونتو درمیاری و ازم می‌پرسی سیگار می‌کشم یا نه؟ می‌گم تقریبا تو ترکم ولی روزی دو، سه تا فک نکنم برام مشکلی درست کنه. ساعت هشتِ صب وسطِ پارک سیگار می‌کشیم و بهم می‌گی ازم خوشت میاد. می‌گی که باهم باشیم و قبول می‌کنم. انگار زندگی رفته رو دورِ تند.
اپیزود دوم: ناهار باهم می‌ریم بیرون و تو راه برام از روزایِ سیاهِ زند
آمدنت به زندگیم ...و در فکر و ذکرم ...ارمغان های زیادی داشته ...
مثلا هر وقت که بودنت به دلم می افتد  ...گل از گلم میشکفد ...به آمدنت که فکر میکنم گونه هایم گل می اندازد ...پر حرف میشوم و آسمان ریسمان میبافم ...!و به هر عابر خیابان لبخند میزنم...شبیه دیوانه ها...برای بچه ها دست تکان میدهم و برایشان چشمک میزنم ...
به نبودنت کنارم اما فکر که میکنم ...دنیا سیاه رنگ میشود ...دنیا به هیچ نمیارزد اصلااااا...ناامید که باشم از بودنت ...ناشیانه زبانم از حرکت می افتد ...چش
1. فاصله مثل تَرَک روی شیشه است . هرچقدر هم کم امّا وقتی افتاد دائم هراس شکستن و ریختن داری . پاره‌پاره . تیزتیز ...
فرشید فرهادی

2. ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﻣﺜﻞ ﺯﻧ ﺍﺯ ﺷﺎﻋﺮ ﺷﻮﻫﺮﺵ/ ﻣﺜﻞ ﻣﺮﺩ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﺍﺣﻘﺎﻕ ﺣﻖ ﻫﻤﺴﺮﺵ/ ﻣﺜﻞ ﻣﺠﻨﻮﻧ ﻪ ﻟﻠ ﺩﺭ ﺩﻟﺶ ﺑﺎﺷﺪ ﻭﻟ/ ﺷﻮﺭ ﺷﺮﻦ ﻧﺎﻬﺎﻥ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﺭ ﺳﺮش/ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ... ﻮﻥ ﺷﺎﻋﺮ ِ ﺍﺯ ﺷﻌﺮ ﺧﻨﺠﺮ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍ/ ﻪ ﺩﻫﺎﻥ ﻭﺍ ﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﺯﺧﻢ ﻫﺎ ﺩﻓﺘﺮﺵ/ ﺧﺴﺘ ﺩﺍﺭﺩ ... ﻧﺪﺍﺭﺩ؟ ! ﺍﻨﻪ ﻋﻄﺮ
از روز گذشته نامه‌ای در فضای مجازی درباره فروش عطر مرگبار و فلج‌کننده‌ای در اطراف مدارس و دانشگاه‌ها منتشر شده است.
به گزارش مشرق، از روز گذشته تاکنون نامه ای در فضای مجازی درباره فروش عطر مرگبار و فلج کننده در اطراف مدارس و دانشگاه ها منتشر شده است.
ادامه مطلب
دلم سیب زمینی و قارچ و پنیر میخواد :(
این متن پایین مخصوص نبات و رویا نوشتم که به اضافه وزن حساسن 

چربی سوزی شکم و پهلو در 1 روز!راهی مناسب برای سوزاندن چربی های شکم و اطراف کمر بطوری که در کوتاهترین زمان از دست چربیهای اضافه خلاص شوید1- مقداری برگ درخت زیتون خشک شده تهیه کنید2-برگها را روی چربی‌های اطراف شکم توسط یک دستمال بزرگ بپیچید3- به اندازه یک استکان بنزین روی برگها بریزید بطوری که مرطوب شوند4- با فندک یا کبریت برگها را آتش بزنید و چند
کتابهای پیشنهادی با موضوع عاشورا و قیام سرخ حضرت امام حسین علیه‌السلام: 
*کتاب آه، یاسین حجازی، جام طهور 
*سحاب رحمت، عباس اسماعیلی یزدی
*حماسه حسینی، شهید مطهری
*فردا مسافرم، مریم راهی، نیستان
*فصل شیدایی لیلاها، سید علی شجاعی، نیستان
*آفتاب در حجاب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*پدر، عشق، پسر، سید مهدی شجاعی، نیستان
*سقای آب و ادب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*از دیار حبیب، سید مهدی شجاعی، نیستان
*شماس شامی، مجید قیصری، افق
*نامیرا، صادق کرمیار، ن
اجاره سوله اطراف تهران
چنانچه نیاز به اجاره سوله اطراف تهران هستید و یا قصد اجاره سوله ارزان قیمت حومه تهران را دارید می توانید با مشاور املاک اجاره سوله کوچک اطراف تهران تماس بگیرید تا لیست از بروزترین آگهی های سوله اجاره ای اطراف تهران را بهمراه قیمت اجاره سوله اطراف تهران در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
اجاره سوله اطراف تهران
اجاره سوله اطراف تهران یکی از دغدغه های کارخانه داران فعّال در حومه شهر ، کسبه ساکن شهرهای اطراف پایتخت و
شنبه ۳۱ فروردین اولین سالگرد ازدواج من و حمید هست و ما روز قبلش یعنی جمعه ۳۰ ام سالگردمونو گرفتیم.حمید تدارک همه چیز رو دیده بود... از قبل زنگ زده بود به همه و همگی رو دعوت کرده بود یه جوری که من نفهمم.. 
امروز اومد دنبالم دیدم با کروات و کت شلوار اومده! رفتیم تخت جمشید تا وارد شدم دیدم خانواده حمید اینا هم هستن!!!! خانواده منم اومدن. حمید منو با این کارش سورپرایز کرد!! واقعا خوش گذشت. واقعا یکی از بهترین روز های زندگیم بود. یکسال گذشت..
من برای حمید
معشوق پاییزی من، سلام!
حال که این نامه را می‌خوانی تازه کار آب دادن به گل‌های شمعدانی ضلع شرقی باغچه‌ را تمام کرده‌ و با کتابی از نویسنده‌ی جوان فرانسوی رو به منظره‌ی دل‌انگیز غروب پنج‌شنبه نشسته‌ام؛ شربت آلبالو را در لیوان ریخته و به روزهای گرمِ ژوئیه‌ی ۲۰۱۹ فکر می‌کنم ؛ آه که چه روزهای ملال‌انگیز، گیج کننده‌ و طاقت‌فرسایی بود ... بگذریم، نمی‌خواهم با یادآوری آن روزها خاطرت را مکدر کنم.
از خودت بگو! حال تو چطور است؟ روزهای تابستانت
شهریار فروش زمین ارزان مناسب باغ ویلا کد492 - خرید و فروش زمین 492 ...شهریار فروش زمین ارزان مناسب باغ ویلا کد492 ... برای خرید و فروش باغ ویلا،باغ و باغچه زمین،سوله،در شهریار ملارد صفادشتخرید و فروش زمین و باغ در شهریاربیش از 1408 آگهی خرید و فروش زمین و باغ با قیمت های مناسب در شهریار و حومه شهر.خرید زمین در شهریارجستجوی زمین برای خرید در شهریار تهران. فروش باغ ارزان در شهریار در شهریار - 23000 متر زمین دارای سند... آب و برق و با قیمیتی بسیار عالی و ارزا
- بدون گلوله : چرخ دنده حلزونی بدون گلوله، شامل یک حلزونی مستقیم و بدون شیار ساخته شده در محیط اطراف است. یک نقطه متحرک همان چیزی است که تماس دندانه ها را فراهم می نماید ، به این معنی که این نوع خاص از تجهیزات حلزونی وابسته به فرسودگی و بار زیاد هستند.
- دو بغل : معمولاً به مخروط ساعت شنی گفته می شود ، این نوع دندان های مقعر هم بر روی پیچ حلزونی و هم در دنده خود قرار دارند. افزایش سطح تماس با چنین روشی امکان افزایش بارهای واحد با سایش و پارگی کمتر
انواع فتق شکمی- فتق کشاله ران (مغبنی ):اینگونه فتق باعث برجسته شدن در قسمت کشاله ران و درون کیسه بیضه خواهد شد و این نوع از فتق در آقایان بیشتر از زنان دیده میشود .
- فتق رانی :بیرون زدن قسمت بالای ران که در خانمها بیشتر از آقایان دیده می شود.
- فتق ناف :ایجاد برجستگی اطراف ناف را گویند و بخاطر اینکه عضلات اطراف ناف نمی تواند کاملاً آن ناحیه را بپوشانند ایجاد میگردد .
-فتق برشی :زمانیکه در محل عمل جراحی روی جدار شکم برشی ایجاد میشود و بعلت جدا شدن ع
پاشو برویم این اطراف دوری بزنیم. مهم نیست چه ساعت روز است و هوا چطور است و نمیدانم باد چه قدر تند و سرد است و فلان و بیسار. برویم و بگذاریم کمی از این حالت تکراری خارج شویم. کمی خلاف همیشه باشیم. و کمی از همه چیزهای مزاحم اطراف دور شویم تا بتوانیم روی فکرهای اصلی‎مان و هدف‎های اصلی‎مان متمرکز شویم. کمی خودمان باشیم و بگذاریم طبیعت ما را در آغوش خود محکم بفشارد.

آبسه های کلیوی در اثر عفونت های ادراری که در مثانه شروع می شوند ، ایجاد می شوند و سپس به کلیه ها و نواحی اطراف آنها گسترش می یابد. برای یادگیری بیشتر بخوانید!
آبسه های کلیوی تجمع چرک در اطراف یک یا هر دو کلیه است. آنها عموماً نتیجه پارگی آبسه حاد قشر مغزی هستند. متأسفانه آبسه های کلیوی میزان مرگ و میر بالایی دارند زیرا تشخیص آنها دشوار است.
آنها در سن متوسط ​​46 سالگی بروز می کنند و 80٪ موارد بر زنان تأثیر می گذارد. اگرچه در کودکان نادر هستند
اجاره یک ماهه آپارتمان در تهران واقع در خیابان طرشت
ویژگی های آپارتمان مبله در طرشت:
این آپارتمان مبله در منطقه طرشت واقع است ویژه اجاره یک ماهه آپارتمان در تهران آماده شده است.
زیر بنا ۶۰ متر تک خواب دارای امکانات رفاهی کامل، دارای آیفون تصویری، درب ضد سرقت، کولر گازی و.
واقع در طبقه سوم دارای آسانسور
دارای دید بسیار دلباز به خیابان های اطراف
اطلاعات کلی جهت اجاره یک ماهه آپارتمان:
آپارتمان در یک محله از محلات قدیمی تهران واقع است که سابقا
آسفالت و ایزوگام در تهران
آسفالت و ایزوگام کاری در تهران و کرج از خدمات بارز این شرکت می باشد . شما می توانید آسفالت کاری و نصب ایزوگام خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن و با قیمت عادلانه پروژه خود را به اتمام برسانید. شما می توانید پروژه آسفالت و ایزوگام خود را در شهر تهران و کرج و شهرهای اطراف به ما بسپارید.
شرکت ما در کنار استفاده از محصولات با کیفیت با قیمت عادلانه اکیب مجربی را در اختیار داشته که در کمترین زمان پروژه شما را به نحو
 سلام امروز می خوام در مورد خلط ها  باهاتون صحبت کنم ما ۴ تا خلط داریم در طبیعت , اولین خلط دم(گرم و تر) هست و نماد آن در طبیعت هوا است دومین  خلط صفرا (گرم و خشک)می باشد و نماد آن در طبیعت   آتش است. بعد از آن خلط سودا(سردوخشک) را داریم که نماد آن در طبیعت خاک است و دیگری خلط بلغم(سردوتر) است که نماد آن آب  می باشد یعنی هر چیزی که در اطراف تان می بینید دارای مزاج است مثلاً سیمان گچ و آهنی که در ساختن خانه استفاده شده است خوراک و غذایی که میخوریم جنس
قاب گوشی Galaxy S10
قاب محافظ از جمله لوازم جانبی ضروری برای گوشی است چرا که اگر ضربه ای
به آن وارد شود هم هزینه تعمیر آن بالا است و هم باعث افت قیمت دست دوم آن
می‌شود.
قاب محافظ سامسونگ اس 10 مدل Jelly Case با کیفیت بسیار بالا و جنس نرم
طراحی زیبا و ظریف دارد که علاوه بر اینکه از گوشی در برابر ضربه به خوبی
محافظت میکند ابعاد گوشی را بزرگ نمی‌کند و از زیبایی آن کاسته نمی‌شود.
قاب محافظ سامسونگ Galaxy S10 به دلیل طراحی دقیق و حرفه ای جای پورت,
سنسور و دوربی
قاب گوشی Galaxy S10
قاب محافظ از جمله لوازم جانبی ضروری برای گوشی است چرا که اگر ضربه ای
به آن وارد شود هم هزینه تعمیر آن بالا است و هم باعث افت قیمت دست دوم آن
می‌شود.
قاب محافظ سامسونگ اس 10 مدل Jelly Case با کیفیت بسیار بالا و جنس نرم
طراحی زیبا و ظریف دارد که علاوه بر اینکه از گوشی در برابر ضربه به خوبی
محافظت میکند ابعاد گوشی را بزرگ نمی‌کند و از زیبایی آن کاسته نمی‌شود.
قاب محافظ سامسونگ Galaxy S10 به دلیل طراحی دقیق و حرفه ای جای پورت,
سنسور و دوربی
مینورکا جزیره محبوب بالاریک است. ساکت تر و آرام تر از سایر جزایر بالئاریک است. مینورکا یک مقصد تعطیلات محبوب برای زوج ها ، ماهواره ها و خانواده ها است. اگر می خواهید از تعطیلات آفتابی در نزدیکی ساحل لذت ببرید ، Menorca بهترین مکان برای انتخاب است. شما می توانید از ارتفاعات قله کوه تورو در منورکا از چترهای خانگی لذت ببرید. همچنین ، از جزیره زیبای ساحل Macarella لذت ببرید. همچنین می توانید یک سفر با قایق خصوصی را در اطراف شمال منورکا رزرو کنید که به خاط
چند روز پیش باید تا یکی از خیابان‌های اطراف میدان بوعلی می‌رفتم. به گمانم 5 دقیقه صبر کردم اما در آن ساعت از روز اسنپی گیرم نیامد. به ناچار مسافت کوتاهی را پیاده رفتم و منتظر تاکسی شدم. در صندلی عقب بین دو خانم جوان و میانسال جا گرفتم و بعد از پرداخت کرایه نگاهی به آیینۀ ماشین انداختم. چشمهای بردلی کوپر را میشد از آینه دید. راننده تاکسی کمی جوان‌تر از او به نظر می‌آمد. چین و چروکهای اطراف چشمش هم به مراتب کم‌تر بود. آنقدر از دیدن چشمهایش مت
خالد بن ولید، علی(ع) را در زمین های خود دید، جسارتی به حضرت نمود، علی(ع) از اسب
پیاده شد و خالد را به سمت آسیای حارث بن کلده برد، سپس میله آهنی سنگ آسیا را در
آورد و آن را مانند حلقه ای بر گردن خالد انداخت، در این حال یاران و اطرافیان خالد
ترسیدند و خالد نیز شروع به قسم دادن علی نمود که مرا رها کن.علی(ع) او را رها
کرد و خالد در حالیکه میله آهنین مانند حلقه ای اطراف گردنش بود، نزد ابوبکر
رفت.ابوبکر به آهنگران دستور داد که حلقه آهنین را از اطراف گر
چروکهای صورت به چند دسته تقسیم می شود؟

یک دسته چروک هایی که در اثر حرکات ماهیچه های صورت و تکرار آنها به وجود می آید مثلا اخم کردن زیاد باعث ایجاد خط ابرو یا خط اخم می شود دسته دوم چروک های ایجاد شده در اثر نور آفتاب که بیشتر اطراف دهان و چشم را گرفتار می کند چروک های همراه حرکت صورت:1-چروک پیشانی 2-چروک خط وسط ابرو 3-چروک خط اتصال کنار بینی و دهان.

4-چروک بدون ارتباط باحرکت پوست صورت یاچروکهای آفتابی 5-چروک اطراف دهان 6-چروک اطراف چشم 7-چروک
در بخش شرقی شهر لاهیجان استخری به وسعت 17 هکتار با عمقی نزدیک به 4 متر و محیطی نزدیک به دو کیلومتر، جذاب ترین و خوش آب و هواترین منطقه ی گردشگری شهر را به وجود آورده است. دورتادور این استخر درخت و چمن کاری شده و امکان کمپینگ وجود دارد. این استخر در گذشته مخزن آبی برای شالیزارهای برنج این شهر بود.از زیبایی های جالب توجه استخر، جزیره ای است طبیعی و زیبا در میان استخر که پیشتر به آن میان پشته گفته می شد. پلی سیمانی بلند آن را از یک سو به خارج از استخ
به تازگی آهنگ جدید کامیار به نام یواش یواش منتشر شده است که در ادامه می توانید این اهنگ را دانلود کنید.

دانلود آهنگ کامیار - یواش یواش با کیفیت 320
دانلود آهنگ کامیار - یواش یواش با کیفیت 128

متن آهنگ کامیار به نام یواش یواش (ریمیکس)
ساعتِ قلبم ، ساعت عاشق شدنهخاطرت هم جمع ، وقتی دلت پیشِ منهدورت بگردم که هیچکسی مثلِ تو نیستمیخوام یه لحظه هم ، نبینم چشمتو خیسعزیزی واسم که ، حواسم هست به کاراتبدون که یک لحظه ، نمیشه خسته باهاتبذار توو دستت ، باش

روش ایمنی در برابر ولتاژ گام
ولتاژ گام اختلاف ولتاژ مابین دو مکانی است که گامها جدا از هم بر روی زمین انرژی دار قرار می گیرند. ولتاژ گام تا شعاع چند متر در اطراف محل اصابت صاعقه پراکنده است و افرادی را که در مسیر حرکت آن قرار دارند دچار برق گرفتگی می‌کند.
سرویس آموزش و آزمون برق نیوز: ولتاژ گام اختلاف ولتاژ مابین دو مکانی است که گامها جدا از هم بر روی زمین انرژی دار قرار می گیرند. ولتاژ گام تا شعاع چند متر در اطراف محل اصابت صاعقه پراکنده اس
فکر کنم عاشقش شدم!امروز همه‌چی به هم گره خورد، خواب موندم و سرویس دانشگاه هم دیر رسید. یعنی ساعت ۷ و نیم می‌خواستم برم دانشگاه، شد ساعت ۹ و ۲۳ دقیقه. اتوبوس حرکت کرد و آهنگی که دیشب رضا برام تلگرام کرده بود رو گذاشتم گوش کنم (صداش کنی - شاهین بنان). تا اینکه یکی بدو بدو اومد سمت اتوبوس و من فقط شال سبزش رو دیدم. سوار شد و شاهین بنان خوند "صداش کنی فقط بگه جانم، نگاش کنی بگه دوسِت دارم".فکر کنم عاشقش شدم!من به عشق توی یه نگاه اعتقاد دارم. هرچی هم که
چربی احشایی چیست؟
چربی های احشایی به عنوان چربی هایی شناخته می شوند که در میان تنه و اطراف ارگان های بدن تجمع کرده اند.
چربی های احشایی معمولا زیر پوست نیستند و در عمق بدن ذخیره شده اند. چربی های احشایی می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت نوع 2 و برخی از سرطان ها را افزایش دهد.
متاسفانه آمار افراد چاق روز به روز در حال افزایش است. از این رو تعداد بسیاری از افراد بالغ در خطر ابتلا به بیماری های مرتبط با چاقی هستند.
بسیاری از افراد این را
بوتاکس چگونه عمل می کند؟
بوتاکس یک درمان آرام بخش عضلانی است. بوتاکس برای اهداف مختلف پزشکی از جمله انقباض چشم و تعرق بیش از حد استفاده می شود. تزریق ها با متوقف کردن رسیدن سیگنال های عصبی به عضلات کار می کنند به طوری که ماهیچه ها به اندازه سابق منقبض نمی شوند.
بوتاکس زیبایی صورت برای از بین بردن چین و چروک ها، از شایع ترین کاربردهای این محصول است. هنگام استفاده برای پنجه کلاغی ها، تزریق ها، عضلات اطراف گوشه چشم را آرام می کنند، بنابراین پوست
#چرا_چربی_شکمی؟
همه ما به چربی احشایی نیاز داریم. 
چربی شکمی به‌عنوان یک‌لایه محافظتی (یک بالشتک) در اطراف اندام‌های بدن عمل می‌کند. 
اما اگر چربی احشایی بسیار زیادی داشته باشید، ممکن است که به 
‼️فشارخون بالا
‼️دیابت نوع 2
‼️ بیماری قلبی
‼️سرطان‌های مشخصی همچون سرطان سینه و سرطان روده 
بزرگ مبتلا شوید.
چربی یک بخش فعال بدن شما است و مواد خطرناک زیادی تولید می‌کند.
 به‌عبارت‌دیگر، چربی حضور فعالی در بدن دارد.
 اگر وزن شما بیش‌ازحد
شاید شما هم تا به حال
تجربه قطع شدن برق را در شب داشته اید. در آن تاریکی تقریباً مطلق ، آدم احساس
خاصی دارد:ندیدن محیط اطراف ، باعث می شود نتوانیم  چند قدم  راه برویم و مرتب به در و دیوار و اشیاء
اطراف برخورد کنیم.حتی برای یک کار ساده مثل خوردن یک لیوان آب ، نمی توانیم به
راحتی به آشپزخانه بروید، یا ساده تر از آن ، حتی اگر دست خودمان را جلوی صورتمان
بگیریم ، نمیتوانیم آن را ببینیم .
ادامه مطلب
مشهد و شهرهای اطراف آن آکنده از جاذبه های ارگانیک زیباست که برای طبیعتگردی آیتم های قابل قبولی میباشند . دره هفت غار یکی جاهای جذاب است که گردشگران تور مشهد می‌توانند از آنها تماشا نمایند. شهر مشهد , صاحب خانه هشتمین اختر تابناک عرش امامت و ولایت , جزء آن جور از شهرهایی است که بخش اعظمی از اشخاص میخواهند بدانند چه وقتی شایسته ترین زمان هجرت بدین شهر است تا بیشترین فایده را از مسافرت خویش ببرند .

ادامه مطلب
پنجره ی تمام قد انواع مدل های رنگی:پنجره تمام قد بهترین گزینه برای خانه هایی است که اطراف خود منظره ای بسیار زیبا مانند جنگل یا دریا و اقیانوس دارند. در حقیقت اگر بخواهیم مزیت های پنچره های تمام قد را نام ببریم مطمئنا قاب گیری منظره ای زیبا و آوردن محیط بیرون به داخل خانه مهم ترین ویژگی آنها خواهد بود. معمارانی که خانه های ویلایی را طراحی می کنند همیشه سعی دارند بیشترین استفاده را از محیط اطراف ببرند. به همین خاطر در بیشتر خانه های ویلایی مدر
الف.
ماه‌ها پیش نوشته‌بودم:
《 حالا که دارم فراموش می‌کنم چه به سرم آوردی، چیزی از درون به من می‌گوید که عشقِ وحشی تو بیش‌ از این می‌طلبد. بیش از این می‌ارزد. می‌پرسد که یادم هست یک‌شب‌هایی راحت خوابیده ام؟ حالا وقت تاوان دادن است. چون عشق تمامیت‌خواه تو نه تمام خوشی ها را، که تمام نفسم را هم می‌خواهد. آه، چه باک و چه چاره. 》

ب.
امشب که با ریتمِ آمریکای جنوبی خودم را تکان می‌دادم و تلاش می‌کردم زندگی کنم و التماس‌ می‌کردم‌ زندگی کنم و
هر از چند گاهی که به دور و بر خود نگاه می کنم اینچنین سوالاتی برام پیش میاد. مثلا کیبورد را چه کسی احتراع کرد. البته واقعا برام اسم شخص مهم نیست ولی برام این مهمه که چطور افرادی به این زیبایی به ایجاد چنین ابزار ارزشمندی دست می زنند. بسیاری از تجهیزاتی که می بینیم پس از فکر و تلاش یکنفر و یا یک گروه ایجاد شده است. عملا فرق مخترعین با ما چیست؟ البته واقعیتش منظورم برخی از مخترعین وطنی نیست که هر روز اختراع هایی دارند که در جهان اول است؟!!!
واقعا او
شکستگی پاتولوژیک اطراف زانو
شکستگی پاتولوژیک اطراف زانو; مواردی که یک علت زمینه‌ای باعث ضعف ساختاراستخوانی و در نتیجه آن شکستگی استخوان می شود را شکستگی پاتولوژیک یا شکستگی مرضی(Pathologic fracture) می‌نامند.
شکستگی های پاتولوژیک معمولا به دنبال ضربات خفیف یا حتی بدون آن و صرفا بر اثر نیروهایی که در زندگی روزمره وارد می شود،  با توجه به میزان ضعف ساختار استخوانی اتفاق می افتند.
علل شکستگی پاتولوژیک
بیماری های بسیاری وجود دارند که می توانند استخو
شکستگی پاتولوژیک اطراف زانو
شکستگی پاتولوژیک اطراف زانو; مواردی که یک علت زمینه‌ای باعث ضعف ساختاراستخوانی و در نتیجه آن شکستگی استخوان می شود را شکستگی پاتولوژیک یا شکستگی مرضی(Pathologic fracture) می‌نامند.
شکستگی های پاتولوژیک معمولا به دنبال ضربات خفیف یا حتی بدون آن و صرفا بر اثر نیروهایی که در زندگی روزمره وارد می شود،  با توجه به میزان ضعف ساختار استخوانی اتفاق می افتند.
علل شکستگی پاتولوژیک
بیماری های بسیاری وجود دارند که می توانند استخو
از صبح که بیدار شدم، می‌خواستم از رنج ناتمام انسان بنویسم و... .
 اما چند لحظه بعد از غروب، از اینجا سردرآورده بودم.  پدر گفت دیشب رفته. کلید پکیج را هم زده چون نمی‌دانسته ما می‌آییم.
و من می‌توانم از روی نشانه‌ها و خاطرات بچگی‌هام آن‌طور که دوست دارم بسازمش. شخصیتش همه جا پیدا بود؛ حالت اتو کشیده‌ی توی هال. قندان از مادربزرگ به ارث برده با گل‌های قرمز اصیلش که دقیقا و سانتی‌مترتاً وسط میز گذاشته. تابلوی ”ولایة علی بن ابی طالب حصنی...“ با
‌‌

کمتر شهری در ایران مثل اصفهان می‌ماند. هم خودش دیدنی است و هم اطرافش. اصفهان جایی است که آدم از تماشای بناهای تاریخی و پل‌هایش و راه رفتن در کوچه‌هایش سیر نمی‌شود و وقتی زاینده‌رود پرآب باشد سفرت دلچسب‌تر هم هست. به جز خود شهر که جاهای دیدنی زیادی دارد، جاهای دیدنی اطراف اصفهان هم کم نیست.
بهترین جاهای دیدنی اصفهان در ادامه مطلب ☜
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و زیبای علی ابراهیمی تو رو مثل یه ستاره تو شبام مثل یه نفس دوباره میخوام با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم
Ahang to ro mesle ye setare to shabam mesle ye nafas dobaremikham az Ali Ebrahimi
تو رو مثل یه ستاره تو شبام ...♭♬
مثل یه نفس دوباره میخوام ...♭♬
مثل کسی که دلشو جا گذاشت ...♭♬
دار دنبال تو هنوزم میام ...♭♬
تو دلم هنوزم غیر تو کسی نیست...♭♬
تو برای من مث نفسی ...♭♬
به یه دنیا نمیدمت عزیزم ...♭♬
تو هنوزم واسه من همه کسی ...♭♬
واسم زندگی شدی این
سنندج و اطراف  ((  فقط کورد ها ))
ادبکن با ممبرکان فره بت
نازکو نولکان
چاو جوانکان
نرمو نولکان
قنو قیتکان
بی احترامی صددرصد ریمو
شرمکنبا نارحتی پیش نیت
لینک عضویت گروه تلگرام سنندج و اطراف

لینک عضویت بهترین لینکدونی فعال رایگان تلگرام
سلام دوستای عزیزم
یکی از مشکلاتی که امروزه اکثر افراد با اون درگیر هستن چروک دور چشم هست
در این جا ما یک روش درمان برای این مشکل بهتون می گیم
امیدوارم که به شما کمک کنه 
قبل از خواب روغن نارگیل را به ارامی اطراف چشم ماساژ دهید 
قرص حاوی روغن ویتامین Eرا کمی سوراخ کنید و اطراف چشم بمالید

دوستای گلم مواظب زیبایی هاتون باشد
روزهایی که تازه همه چیز تمام شده بود و کاملا برایم روشن بود "دوران به هم برگشتن های کوتاهمان به پایان رسیده و این بار همه چیز جدیست" دائما فکر میکردم چرا یکبار با هم درباره ی پاتوق هایمان یا حداقل جاهایی که کمابیش رفت و آمد داشتیم صحبت نکردیم تا من زمان دلتنگی های نابود کننده ام بروم به امید دیدنش از دور یا حتی با دلخوش کنم به تنفس و حضور در جایی که او هم روزی حضور داشته و اکسیژن گرفته؟ فکر میکردم شاید پرسه زدن اطراف خیابانی که آخرین بار در
خوابم برد از مهراد جم با متن داغونم کل شبارو زیر بارونم آخه داغونم میزنه بارونم کیفیت 320 و 128 با لینک مستقیم
New Music Mehraad Jam Called Nabashi Delam Migire {Khabam Bord} Direct Links & TEXT In DibaMusic
تنظیم کننده : مسعود جهانی - آهنگسازی و شعر : مهراد جم
متن آهنگ غمگین و زیبای مهراد جم - خوابم برد

اون دیگه رفت  اون دیگه نیست
یه قاب عکس چشای خیس
اون دیگه نیست اون دیگه مرد
قلب منم با خودش برد
وقتی بعد تو چشاتو دیدم
دلم کم آورد حیف
♫اهنگ خوابم برد مهراد جم♫
محو اون چشات شدم خوابم برد

تبلیغات

محل تبلیغات شما